Logotyp Spółki Miejskie Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. we Włocławku
formularz

Ankieta dla osób zainteresowanych mieszkaniem

 • Dodano: 1 czerwca 2018
 • Opublikował: Jakub Kozłowski

Ankieta dla mieszkańców Włocławka, którzy wyrazili wstępnie zainteresowanie mieszkaniami na wynajem w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych planowanych do wybudowania przy ulicy Celulozowej. Ankieta posłuży również do zaktualizowania danych mieszkańców, ich sytuacji oraz pozwoli w szybszy i łatwiejszy sposób opracować wnioski mieszkaniowe dla wszystkich ankietowanych. Ankieta jest bardzo ważnym elementem na obecnym etapie opracowywania przez Spółkę Programu Funkcjonalno Użytkowego tak, żeby dostosować budynki do aktualnych potrzeb mieszkańców. Prosimy o uzupełnienie Ankiety w wersji elektronicznej lub wersji drukowanej i wysłanie jej na adres siedziby Spółki

Termin składania Ankiety – 30.11.2018r.

Inwestycja planowana jest na terenie miasta Włocławek przy ulicy Celulozowej na nieruchomości o powierzchni całkowitej 3,6488 ha obejmującej:

 • działkę nr ew. 26 KM88 o pow. 14 499 m2
 • działkę nr ew. 27 KM88 o pow. 13 858 m2
 • działkę nr ew. 30 KM87 o pow. 8 131 m2

Podmiot odpowiedzialny za planowaną inwestycję:

Miejskie Budownictwo Mieszkaniowe sp. z o.o.
Ul. Ptasia 2a, lok. 15
87-800 Włocławek
Tel. +48 54 426 27 45
e-mail. biuro@mbm.wloclawek.pl

Opis inwestycji


Na wyżej wymienionych nieruchomościach planowane jest wybudowanie 6 budynków mieszkalnych wielorodzinnych pięciokondygnacyjnych (parter plus 4 piętra). Budynki zostaną wzniesione w 3 etapach. W pierwszym etapie planuje się budowę budynków na działkach nr ew. 27 KM88 ok. 160 mieszkań. Drugi etap obejmie budowę na działkach nr ew. 26 KM88 oraz 30 KM87. Powstaną tam ok. 144 mieszkania. Trzeci etap obejmie budowę na działkach nr ew. 26 KM88 oraz 30 KM87. Powstaną tam ok. 144 mieszkania. Budynki zostaną wzniesione w technologii tradycyjnej, wszystkie zostaną podpiwniczone. Każde mieszkanie będzie miało dostęp do komórki lokatorskiej zlokalizowanej w piwnicy. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon oraz dostęp do windy. Budynki będą posiadały płaski stropodach bez poddasza użytkowego. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w ciepłą wodę użytkową oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. W przestrzeni wewnątrz zabudowań zlokalizowane zostaną place zabaw, tereny zielone wraz z małą architekturą oraz miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych w ilości 36 (1 miejsce na 1 klatkę schodową). Pozostałe miejsca postojowe usytuowane zostaną na zewnątrz budynków w ilości 1 miejsca postojowego na 1 mieszkanie. Teren biologicznie czynny stanowił będzie minimum 25% powierzchni działek czyli minimum 9122 m2.

Budynki zostaną wykończone w systemie pod klucz co umożliwi zasiedlenie w formule na wynajem, tj.:

 • Łazienka – ściany i podłogi wykończone płytkami, w każdej łazience WC, wanna lub prysznic, umywalka,
 • Kuchnia – ściany i podłogi wykończone płytkami, w każdej kuchni zlewozmywak z baterią, kuchenka gazowa i piekarnik,
 • Pomieszczenia pozostałe – podłogi wykończone panelami, ściany pomalowane na biało.

Wszystkie pomieszczenia będą wyposażone w drzwi wewnętrzne.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety.

Jeśli nie masz możliwości wypełnienia ankiety w wersji online zapraszamy do pobrania dokumentu w wersji pdf. Wypełnioną ankietę prosimy dostarczyć do naszego biura (ul. Ptasia 2a, lok. 15), które czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Druki Ankiety można także pobierać w biurze Administracji Zasobów Komunalnych pod adresem:

 • 1. Siedziba AZK - ul. Ostrowska 30
 • 2. Rejon I - ul. Kaliska 38a
 • 3. Rejon II - ul. Brzeska 2